WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Hep birlikte WWE RPG Oyununu oynamak paha biçilemez

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SCSA Ringde

4 posters
YazarMesaj
Stone-Cold
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Stone-Cold

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyPerş. 14 Tem. - 17:30

Müzik duyulur ve işte geliyor.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Stone Cold ringe geliyor elinde bir mikrofon ve konuşuyor.
"Bayanlar ve baylar lütfen şaşkınlığı mazur görün ancak sanki birilerinin bu ringe gelip bu şovun şampiyonu olucağını söylediğini duydum. Evet gerçekten komik dimi bu şovda ben varken birilerinin gelip böyle birşey söylemesi imkansızdır. Durun adı aklıma geliyor sanırsam John Cena'ydı beni bile yenebileceğinimi söyledi o ee WHAT! beni yenip şampiyonmu olucak WHAT! ne yane ben yerde yatıcam oda ayağını üstüme koyup kemerinimi kaldıracak WHAT! WHAT! WHAT! WHAT! WHAT! And That's the Bottom Line 'Cause Stone Cold Said So"
CEYHUN

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyPerş. 14 Tem. - 19:18

Another Me..
Jeff mikrofonu alıp konuşur;
Bak Steve.. Şu John Cena denen çocuk benimde sinirlerim bozuyor.. Ve evet, bencede Dünya Ağır Siklet şampiyonu olmalısın. Bizim gibi çaylaklar senin giblere özenmelidir. Her neyse eğer (hiç sanmasamda) bana ihtiyacın olursa söylemen yeterli...

[Elini uzatır..]
I´m Dolph Ziggler
Co Admin
Co Admin
I´m Dolph Ziggler

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 9:40

I am Perfection !!! (Dolph Ziggler elinde bir mikrofon ile geliyor. ) Bakın kimler buradaymış ! Yaşlı kurt Stone Cold ve onun köpeği Jeff Hardy (Boo ) Evet Hardy yaşlı bir vatandaşa yardım etmeni takdir ediyorum ama ona ilaçlarını vermeyi unutmuşsun.Saçmalayıp duruyor !(Boo ) Ah zavallı yaşlı Steve ! Ne konuştuğunu bilmiyor.Sen ve John Cena arasında ne kadar büyük bir fark var bilmiyor musun ? Hey bir dakika bekle . Aslında çok büyük bir fark yok sonuçta ikiniz de beyinsizin tekisiniz ve ne konuştuğunuzu bilmiyorsunuz. (Boo lamalar artar.) İkiniz de gerçekleri bir türlü kabul edemiyorsunuz ama ikinizin arasında tek bir fark var Steve ! O da yaş farkı ! ( Güler ve devam eder. ) Ne diyorum biliyor musun ? Senin yaşını mahkeme kararıyla küçültelim ki Cena ile eşit kullarda yarışın . (Boo ) Yüzü boyalı Hardy e geri dönersek Jeff yüzünü boyarken duvar boyasımı kullanıyorsun ? Seni ezeceğim maçta o boyayı yüzünden silsen iyi olur. Çünkü elimi kirletmek istemiyorum ! Aslında senin gibi bir uyuşturucu kullanan kaçıkla güreşip kendimi rezil etmekte istemiyorum ama buna mecburum ! (Boo ) Buna mecburum çünkü seni alt ederek Whc kemerine bir adım daha yaklaşacağım ve o muhteşem kemeri omzuma alacağım ! Bunu engellemek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok ! (Boo ) Evet yok ! Beni ne kadar boo lasanız da o muhteşem kemer benim omuzum da olacak çünkü ben mükemmelim ! (Boo lamalar tüm ringi inletir.)
CEYHUN

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:12

Bak Dolph. Adamım ben en azından duvar boyası ullanıyorum. Ama sen saçın için ne kullanıyorsun ? Gıda boyasımı ? Belkide 3 yaşındaki kuzeninin boyasıdır ne dersin? Bak ahbap bay McMahona yalvarıyorum bana seninle bir maç vermesi için anladın mı? Ve evet brandlarda hardcore yasağım var, ama bir ppv de hardcore maçında seni ezebilirim !
RVD-Vince
Admin
Admin
RVD-Vince

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:30

No Chance çalar ve Vince girer..
Jeff,Jeff,Jeff...İkiniz arasında Extreme kuralları içerisinde bir maç ayarlayacağım tabi ki,Böyle bir feud sonuçsuz kalamaz,ama konu şu ki,İkiniz de kemer mücadelesinden uzaklaşırsınız.Make your Choice..Der ve bekler...
https://wrestlingrpgturkey.yetkinforum.com
CEYHUN

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:45

Jeff bağırır:
Nee !! Ne !! Onun pislikleri yüzünden benmi ceza alıyorum! lanet olsun dolph işini bitireceğim !
Jeff iner bir sandalye alır ama McMahon onu durdurur ve;
RVD-Vince
Admin
Admin
RVD-Vince

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:49

Ne cezası?! Sadece seçimini yap dedim,istersenn şu suratsızla uğraşmayıp kemerle de uğraşabilirsin,karar sana kalmış.Ama yerinde olsam şuna dersini ödetirdim ve çekilir..
I´m Dolph Ziggler
Co Admin
Co Admin
I´m Dolph Ziggler

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:50

( Ziggler aşağıya iner ve Vince Slepper bağlar.) Beni kemer dışında bırakmadığını söyle Vince !
CEYHUN

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 10:53

Ve Jeff sandalyeyi Dolphe indirir !! Vinceyi kaldırır ve "iyimisin paron" der.
RVD-Vince
Admin
Admin
RVD-Vince

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 11:24

İyiyim evlat der ve Dolph'a bakar..
Dolph..Gittikçe sabrımı tüketiyorsun,aklını başına topla ve tekrar odama gel,ahmak! Der ve gider..
CEYHUN

SCSA Ringde  Empty
MesajKonu: Geri: SCSA Ringde    SCSA Ringde  EmptyCuma 15 Tem. - 12:38

Jeff " Sıkıldım gerçekten. Yarın herhangibirini yokedeceğim.." Der ve ringi terk eder.

SCSA Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası