WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Hep birlikte WWE RPG Oyununu oynamak paha biçilemez

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Moongoose McQueen ile Haberler

3 posters
YazarMesaj
Moongoose McQueen
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Moongoose McQueen

Moongoose McQueen ile Haberler Empty
MesajKonu: Moongoose McQueen ile Haberler   Moongoose McQueen ile Haberler EmptyCuma 15 Tem. - 12:55

-14 Kasım'da gerçekleşecek olan WWE şovunun satış kodu THEMİZ.Normalde satış kodları John Cena ile ve ya Randy Orton ile alakalı olurdu.Ve şov John Cena'nın doğduğu yerde olacak.

-Michael Cole Shawn Michaels'ın Av Programına katılacak.

-Eski WWE yıldızı JBL Bahamalardaki insanlara yardımda bulunuyor.JBL diğer yıldızlarında Bahamalar için yardımda bulunması gerektiğini söyledi.

-WWE yetkilileri New York'taki 18-54 yaş aralığındaki kişileri bir teste tabii tuttu.Bu testte neden WWE'yi izlemeyi bıraktıkları soruldu.WWE bu kitleyi kazanmak için çalışmalara başlayacakmış.

-Eski ECW yıldızlarından Justin Credible dün geceki Smackdown'da arka alandaydı.

-Şu anda WWE'de arka alanda bir anlamda Wrestlemania heyecanı yaşanıyor diyebiliriz.WWE ekibi Wrestlemania'ya hazırlanır gibi Money İn The Bank'e hazırlanıyormuş.Punk ve Cena arasında yaşananlar WWE güreşçilerini ateşlemiş diyebiliriz.

-The Rock daha bugün John Cena hakkında kötü konuştuğu bir video yayınlamıştı, Cena'nın cevabı için çok beklemedik:

"Cenation.Az önce Dwayde'in söylediklerini izledim.Tabii ki de uydu aracılığı ile.Gerçekten üzücü.Mad Money'in bir bölümü gibiydi."

"GLAAD'ın Dwayde'in yorumlarına ne diyeceğini merak ediyorum."(GLAAD eşcinseller topluluğu)

"Her ne şekilde oluras olsun, onu gerçekten kızdırmışım.Ama belli ki onu karşıma çıkacak kadar kızdırmadım.Belki kendisi yerine başkasını karşıma çıkarır."

"Dwayne, ben WWE çalışanıyım ve bundan gurur duyuyorum.Seninle benim aramdaki fark sen burayı bir geçiş yeri olarak görüyorsun.Benim için.. burası benim sevdiğim yer."

"Hiç kimsenin hayranlığı için ve kabulu için yalvarmadım.Eğer bana inanmıyorsanız MITB'i izleyin!

1 Rock ile karşılaşmaktansa 1000 Punk ile karşılaşmayı tercih ederim.Çünkü onun hırsını görebiliyorum, keşke seninkini de görebilseydim, görmek isterdim "

"1 Nisan'a kadar,getirmeye devam et adamım, harika gidiyorsun.Dostun John Cena"

-Randy Orton geçenlerde Kelly Kelly ile yattığını bir röportajında söylemişti.Bu sözlerinden dolayı arka alanda Orton adeta dışlanmış.Herkes onun bu sözlerinden dolayı ceza almasını istiyormuş ama bundan da onun kurtulacağından eminlermiş.Çünkü o şirketin "Altın çocuğuymuş".
I´m Dolph Ziggler
Co Admin
Co Admin
I´m Dolph Ziggler

MesajKonu: Geri: Moongoose McQueen ile Haberler   Moongoose McQueen ile Haberler EmptyCuma 15 Tem. - 15:56

Teşekkürler. Cena yı sevmiyorum ama adam iyi konuşuyor ya. Smile
RVD-Vince
Admin
Admin
RVD-Vince

MesajKonu: Geri: Moongoose McQueen ile Haberler   Moongoose McQueen ile Haberler EmptyCuma 15 Tem. - 16:56

Teşekkürler,bende gerçekten dört gözle bekliyorum MITB'i...
https://wrestlingrpgturkey.yetkinforum.com

Moongoose McQueen ile Haberler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Haberler 1
» Haberler 7
» Haberler 2
» Haberler 3
» Haberler 4