WWE RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE RPG

Hep birlikte WWE RPG Oyununu oynamak paha biçilemez

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Moderatör Başvuruları

+6
The Champ İs Here
Carlito
The Cerebral Assasin
I´m Dolph Ziggler
Stone-Cold
RVD-Vince
10 posters
YazarMesaj
RVD-Vince
Admin
Admin
RVD-Vince

Moderatör Başvuruları Empty
MesajKonu: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyC.tesi 21 Mayıs - 15:39

Mod olmak isteyenler tabi ilk önce Deneme Mod. olacaktır.Deneme Mod olmak istiyorsanız bu konu altında başvurabilirsiniz.Fakat ilk önce şu formu doldurmanız gerekir.
Günde kaç saat online olabilirsiniz? :
Daha önce deneyiminiz oldu mu? :
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? :
https://wrestlingrpgturkey.yetkinforum.com
Stone-Cold
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Stone-Cold

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyC.tesi 21 Mayıs - 16:00

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : yaklaşık olarak 5 saat onlineyim hergün
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : oldu bu forumda daha önce gm oldum ve başka 2 sitede görev yaptım
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : tam olarak 4 yıl oldu 6.sınıfta tanıştım ve hala profesyonel oalrak takip ediyorum
I´m Dolph Ziggler
Co Admin
Co Admin
I´m Dolph Ziggler

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyC.tesi 21 Mayıs - 16:09

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : Hafta sonu 4 saat hafta içi 2 saat
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : 2 adminlik 1 süpermod 2 mod
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : 3 yıldır WWE yi takip ediyorum.Çok ilgiliyimdir.İzlemeyen arkadaşlarıma zorla izlettirmeye çalışmışlığım bile vardır. Smile
The Cerebral Assasin
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
The Cerebral Assasin

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz 22 Mayıs - 17:02

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : 7/24 En az 4 Saat ..
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : 4 Farklı "RPG" Sitesinde Co-Adminlik , 2 Farklı "RPG" Sitesinde Administratörlük Yaptım . Çoğu Forumlardada Moderatörlük Deneyimim Oldu .
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : 2009 'da ilk Kez İzledim ve Hayranlığım Orda Başladı . Video 'lar Oyunlar Derken WWE 'ye Bağlandım Smile Arkadaşlarımı İkna Edip Maç Yaptığım Bile Olmuştur Very Happy
Carlito
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Carlito

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPaz 22 Mayıs - 17:11

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : Günde yaklaşık 4 saat hafta sonlar her gün 5 saat
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : RVD sen de biliyosun ama ben yine söyleyeyim. Daha önce 3 adminlik 1 genel mod. luk 4 kere mod. ve 2 kere de deneme mod. olmuştum.
WWE'ye ne kadar ilgilisin? : Flash zamanlarında profesyonel olmadan izliyordum.Zaten küçüktüm Very Happy Sonra biraz ara verdim. 2005 veya 2006 dan beri profesyonel olarak takip ediyorum.
The Champ İs Here

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPtsi 23 Mayıs - 15:50

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : Hafta İçi 4-5 Saat Hafta Sonu 6-7 Saat
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : 1 Adminlik 1 Co-Adminlik 2 Modluk
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : 2008`de Bir Arkadaş Önermişti . İzleyince Hayran Kaldım . O zamandan Beri İlgiliyim .
Stone-Cold
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Stone-Cold

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptySalı 12 Tem. - 17:49

Stone-Cold demiş ki:
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : oldu bu forumda daha önce gm oldum ve başka 2 sitede görev yaptım
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : tam olarak 4 yıl oldu 6.sınıfta tanıştım ve hala profesyonel oalrak takip ediyorum
Tekrar yazmama gerek varmı
I´m Dolph Ziggler
Co Admin
Co Admin
I´m Dolph Ziggler

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptySalı 12 Tem. - 18:41

Stone-Cold demiş ki:
Stone-Cold demiş ki:
Tekrar yazmama gerek varmı

Yok.Biraz sabırlı ol ve adminin kararını bekle.
RKO-F-U

RKO-F-U

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptySalı 12 Tem. - 23:20

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : 2 günde 1 4 saat geri kalan 2 gün minimum 7-8 saat.
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : 2 ayrı RPG sitesinde Co-Admin ve Moderatörlük 1 Güreş sitesinde Co Admin ve ayrı 1 güreş sitesinde Supermoderatörlük yaptım.
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : İlk 2006'da izledim ve 2006'dan 2008'in sonlarına doğru sık sık takip etmeye çalıştım . Ondan sonra WWE = Ben . study
The Giant

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPerş. 14 Tem. - 17:58

Günde kaç saat online olabilirsiniz? :12
Daha önce deneyiminiz oldu mu? :Çok fazla
WWE'ye ne kadar ilgilisisin:Sadece WWE değil daha bir çok fedarasyonla çok ilgileniyorum
Moongoose McQueen
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
Moongoose McQueen

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPerş. 14 Tem. - 19:32

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : +10 Saat.
Daha önce deneyiminiz oldu mu? : Hayır olmadı.
WWE'ye ne kadar ilgilisisin? : WWE & Impact Wrestling federasyonları ile yakından ilgileniyorum.
The Game

The Game

MesajKonu: Geri: Moderatör Başvuruları   Moderatör Başvuruları EmptyPerş. 14 Tem. - 23:18

Günde kaç saat online olabilirsiniz? : 3-6

Daha önce deneyiminiz oldu mu? : Hayır.

WWE'ye ne kadar ilgilisisin: WWE benim hayatım.

Moderatör Başvuruları
1 sayfadaki 1 sayfası